ALKAFORM Aleksander Leja – to pracownia z nowoczesnym spojrzeniem i doświadczeniem wynikającym z 30 lat aktywności na rynku indywidualnych mebli na wymiar. 

Tworząc je staramy się odpowiedzieć na wszelkie oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Meble są dla nas niezwykle istotnym elementem większej całości jaką jest wnętrze domu. Oferujemy kompleksową usługę – od koncepcji, poprzez dobór rozwiązań materiałowych i kolorystyki, szkice, projekty, realizacje zlecenia i montaż.

Na życzenie obszerne, kompleksowe opracowania projektowe wnętrz realizowane przez pracownię NOVO Architekci – www.novoarchitekci.pl – mgr inż. arch. Andrzej Leja.

Wybierając projekt wnętrz w wariancie kompleksowym otrzymają Państwo pełną dokumentacje projektową (rzuty, widoki ścian, detale, schematy) wraz z niezbędnymi dla wykonawców wszystkich elementów składowych wnętrza opisami dotyczącymi aspektów wykonawczych, technicznych i funkcjonalnych. Szczegółowa, odpowiednio wykonana i czytelna dokumentacja projektowa wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami 3D są elementami, dzięki którym realizacja stanie się wiernym odzwierciedleniem projektu.

Działamy na bazie sprawdzonych rozwiązań najwyższej jakości, które przetrwały próbę czasu na przestrzeni lat naszej działalności i pozostały niezawodnym, niezwykle istotnym elementem domu naszych Klientów, którzy z przyjemnością powracają do nas by kontynuować współtworzenie kolejnych realizacji.

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację mebli i zabudów meblowych – kuchni, salonów gościnnych i mebli pokojowych, mebli młodzieżowych, łazienkowych, biur i gabinetów. Dla naszych klientów tworzymy także garderoby, meble do sypialni czy nietypowe, indywidualne realizacje jak np. stylizowane lamperie drewniane, pojedyncze egzemplarze mebli o niepowtarzalnym designie, okładziny ścian, meble gięte czy postarzane. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – zapewniamy kompleksową usługę od koncepcji aż po montaż.

Meble ALKAFORM to nieprzerwana ciągłość od ponad 30 lat – głównym obszarem naszej działalności jest Podbeskidzie, Śląsk i Małopolska. Bielsko-Biała, Katowice, Andrychów, Wadowice, Kraków i Warszawa – tam najczęściej przez ostatnie lata trafiały nasze meble. Mamy swoich klientów również w innych regionach Polski i sąsiednich krajach. Wszystkich klientów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania w miejscu planowanej realizacji lub w naszej pracowni.

Zapraszamy do przesłania zapytania drogą mailową na adres biuro@alkaform.pl lub kontaktu telefonicznego pod numerem 604 097 861. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy kompleksową ofertę tak szybko jak to możliwe. W sytuacji kiedy etap planowania i tworzenia projektu jest jeszcze przed Państwem – zapraszamy do skorzystania z usługi projektu i wizualizacji 3D.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy opcję usługi projektu 3D mebli lub preferencyjnej oferty na koncepcyjny lub kompleksowy projekt wnętrz w pracowni NOVO Architekci – mgr inż. arch. Andrzej Leja. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego NOVO Architekci na stronie internetowej www.novoarchitekci.pl.

PROJEKT KONCEPCYJNY

• inwentaryzacja wnętrza
koncepcja układu funkcjonalnego
wizualizacje 3D
rzut z wymiarami i opisami
zestawienie materiałów

PROJEKT KOMPLEKSOWY

inwentaryzacja wnętrza
koncepcja układu funkcjonalnego
wizualizacje 3D
• rzut z wymiarami i opisami
pełna dokumentacja projektowa (rzuty, przekroje, widoki ścian, detale, schematy)
wizualizacje 360 stopni (panoramy)

zestawienie materiałów
zestawienie oświetlenia
zestawienie produktów (użyte produkty wraz z ilościami, ceną i sugerowanym miejscem zakupu)
zestawienie posadzek i okładzin ścian
• obsługa i uzyskanie preferencyjnych ofert u partnerów biznesowych

DBAŁOŚĆ O DETALE

Wybierając projekt wnętrz w wariancie kompleksowym otrzymają Państwo pełną dokumentacje projektową (rzuty, widoki ścian, detale, schematy) wraz z niezbędnymi dla wykonawców wszystkich elementów składowych wnętrza opisami dotyczącymi aspektów wykonawczych, technicznych i funkcjonalnych. Szczegółowa, odpowiednio wykonana i czytelna dokumentacja projektowa wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami 3D są elementami, dzięki którym realizacja stanie się wiernym odzwierciedleniem projektu.

ETAPY WSPÓŁPRACY.

DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ, tradycja i nowoczesność - od projektu po MONTAŻ.

Kontakt

Prosimy o przesłanie zapytania drogą mailową lub kontakt telefoniczny. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy kompleksową ofertę tak szybko jak to możliwe. W sytuacji kiedy etap planowania i tworzenia projektu jest jeszcze przed Państwem - zapraszamy do skorzystania z usługi projektu i wizualizacji 3D. 604 097 861

Inwentaryzacja i projekt

Podczas pierwszego spotkania w miejscu inwestycji dokonujemy szczegółowego pomiaru pomieszczenia, następnie bazując na Państwa oczekiwaniach, potrzebach i poczuciu estetyki opracowujemy wstępną koncepcję, która z czasem przekształcana jest w finalny projekt wraz z kompleksową wyceną prac meblarskich.

Indywidualna produkcja

Po zaakceptowaniu finalnej koncepcji mebli - przystępujemy do rozpoczęcia procesu ich produkcji dla Państwa. Istnieje możliwość wizyty w pracowni w trakcie tego etapu w celu obejrzenia na żywo powstających specjalnie dla Państwa mebli. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się spełnić wszystkie życzenia.

Montaż

Po zakończeniu procesu tworzenia mebli ustalamy wraz z Państwem dogodny termin montażu, który realizowany jest bezpośrednio przez nasz zespół. Świadczymy kompleksowe usługi zgodnie ze sztuką meblarską, starannie i fachowo - aby Państwa realizacja dostarczyła dużo satysfakcji i zadowolenia.

REALIZUJEMY MEBLE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE OD 30 LAT.

doświadczenie, jakość, tradycja i nowoczesność. alkaform.

nasze meble tworzą twój dom.